• Свеж
Примарен челик од не'рѓосувачки челик сатенски опседен раб

Примарен челик од не'рѓосувачки челик сатенски опседен раб

DEN 239.84

Од стока
Во магацинот

Стилски класичен свадбен бенд за човекот од вашите соништа, овој прекрасен бенд е стилизиран од издржлив не'рѓосувачки челик. Овој опсег со широко распространет раб од 8мм ќе направи одличен додаток на секоја колекција. Достапно во големината на прстот 11, овој бенд има атрактивна сатенска завршница за да понуди зрачен мат сјај на вашиот изглед. : 11 -та и чекор надолу по работ на работ пристигнува во комплементарна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или подароци.

Детални спецификации

Додатоци на производи