• Свеж
Машка црна Сан Франциско гиганти со копче за бејзбол дрес

Машка црна Сан Франциско гиганти со копче за бејзбол дрес

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Додадете смела завршница на денот на вашата игра со овој поглед на оваа игра со бејзбол дрес на „Сан Франциско гиганти“. Ракан ракавите ја зголемуваат мобилноста на вашата рака за да можете да го развеселите, играте или спортувате овој врв со удобност. Зачудувачки графики на Сан Франциско гиганти покажуваат дека вашата случајна е на работ. M24 M321 Сан Франциско гиганти XL.

Детални спецификации

Додатоци на производи