• Свеж
Главни теми со 3-вик Омбре завиткан Фрости шербет Поп-мирисна свеќа, Оз

Главни теми со 3-вик Омбре завиткан Фрости шербет Поп-мирисна свеќа, Оз

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Воведете смирувачка арома во вашиот простор за живеење со главните теми со 3-wick ombre завиткан ладен шербет, миризлива свеќа. Миризливите свеќи на главните теми се многу мирисни и обезбедуваат чиста, па дури и горење што ќе го наполни вашиот дом со убави и примамливи сезонски ароми. Ставете ја оваа свеќа во кујната, дневната соба или трпезаријата каде што можете да уживате кога ќе ги забавувате гостите или во секое време сакате да се опуштите. Затегнете го фитилот периодично за да промовира дури и горење. Mainstays нуди широк избор на мириси на свеќи за истражување и уживање. Купете ги сите наши мириси на главните мрежи преку Интернет и во продавница. Однесувајте се кон примамливиот мирис на главните теми со 3-wick ombre завиткан ладен шербет, миризлива свеќа. Главни теми со 3-вик Омбре, Фростиот шербет, миризлива свеќа, 14 мл. Доследно и мазно горење. Без олово за фитили и само-возбудливи одржливи. 3-Вик со украсна обвивка со атрактивен метален капак. Високо мирисна свеќа.

Детални спецификации

Додатоци на производи