• Свеж
Без граници за замав фустан на јуниори

Без граници за замав фустан на јуниори

DEN 288.00

Од стока
Во магацинот

Сончев ден повикува на спектакуларен фустан и без никакви фустани без ракави на границите не е само билет. Тоа е кратко, лушаво и свежо преземање на летен стил. Исклучиво на. Моделот е 5'10 "и носи големина M. хитови над коленото. Денка на душичка; силуета за замав. Бесплатни со прилагодливи ленти за резервоарот. Меки, отстранливи влошки за пена позајмуваат форма и поддршка; декоративно копче пред. 92% полиестер/8% Spandex. Машината што може да се пее. Увезено. Облека за замав без ракави на јуниори од без граници.

Детални спецификации

Додатоци на производи