• Свеж
Без граници за машки и големи машки панталони

Без граници за машки и големи машки панталони

DEN 367.68

Од стока
Во магацинот

Совршено вонредно секојдневно носење дома или дружење со пријателите, без граници за машки и големи машки панталони ќе бидат ваше за исклучување и изразување на вашиот стил. Направени од супер-комфорни лесен микрофибер, овие панталони се без сезони. Дизајнирано како повлекување со еластична лента за половината и цртеж за удобност, леснотија и прилагодено вклопување. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Редовно вклопување. Затворање : Повлечете стил со еластична половината на влечење. Ocketsебови : 2 џебови на цвеќиња имаат најважни работи. Карактеристики : четкан плетен микрофибер; Функционална предна мува со затворање на едно копче; Измиено за дополнителна мекост. Машки и големи машки панталони од без граници.

Детални спецификации

Додатоци на производи