• Свеж
Големи и високи рамни предни перформанси на мажите во Саване Машки

Големи и високи рамни предни перформанси на мажите во Саване Машки

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Големи и високи мажи, запознајте се со Chino на Savane Ultimate Performance. Овие обични панталони станаа главен гардероба за секој професионален човек, и од добра причина, исто така - тие се пријатни, ласкави и крајно разноврсни. Нашите големи и високи панталони се внимателно направени од мешавина од спандекс и памук што ви дава флексибилност што ви е потребна додека сте на дневна патување. Истегнување на движење, удобно појавување на половината и технологија за не-железо во дует за да создадат мажи кои се движат со вас цел ден, ви даваат дополнителни 3â на половината и имаат процес на одржување без проблеми. Директно вклопување на нозете - тример низ седиштето и ногата . Увезените работни панталони со проширување имаат удобна лента за половината што ви дава до 3 инчи. Не-железо : технологијата без железо ви дава мазен и пар панталони без брчки за кои е потребно нула пеглање.

Детални спецификации

Додатоци на производи