• Свеж
Страна за нова ставка - Инфо модул ZEEKIT, вторник, 07 декември, 8:45:17: PM

Страна за нова ставка - Инфо модул ZEEKIT, вторник, 07 декември, 8:45:17: PM

DEN 959.20

Од стока
Во магацинот

Материјал : 100% полиестер. Грижа : Чиста на самото место. Земја на потекло : Увезен. Карактеристики : стил на лизгање; Мок пети; Везење на логото на тимот; внатрешна карирана шема; Совршена идеја за подароци за секој спортски обожавател. Машки Тексас Техника Мокасин влечки од Фоко.

Детални спецификации

Додатоци на производи