• Свеж
Нема граници машка пријатна худи

Нема граници машка пријатна худи

DEN 303.84

Од стока
Во магацинот

Добредојдовте на зимската сезона без оваа без граници кашмирска качулка за мажи. Преголемиот пулвер со рамо на капка, подолга должина и голем џеб од кенгур е ултра-релаксирана опција за вашите слободни денови. Супер-мекиот Faux Cashmere му дава на оваа худи бујна изглед без дополнителен дел, завиткајќи ве во топлина и удобност. Сигурно да бидете слојот што го достигнувате одново и одново, тој носи со омилените фармерки, килограми или координативните џогери (продадени одделно). Исклучиво на. Материјал : 45% рајон/35% полиестер/20% најлон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Преголема. Затворање : пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : 1 преден кенгур џеб има најважни работи. Карактеристики : Фаукс кашмир ткаенина; прикачен аспиратор; подолга должина; капка рамо; Објавени манжетни и полите. Mens Faux Cashmere Hoodie од без граници.

Детални спецификации

Додатоци на производи