• Свеж
32 W 16 H 1 8 IH 3 4 IW 1 P Елизабет Архитектонско одделение ПВЦ пирниран таван медалјон, антички пивтер

32 W 16 H 1 8 IH 3 4 IW 1 P Елизабет Архитектонско одделение ПВЦ пирниран таван медалјон, антички пивтер

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Нашите метални медалјони со четкани метални метални не само што траат, туку нудат најголема елегантна украс за вашиот дом. ПВЦ материјалот ви дава долготраен и лесен за инсталирање на производ, додека сопствената рачна завршена метална текстура ви нуди софистицирана фокусна точка што ја барате. Димензии : 32 "W x 16" H x 15 1/8 "IH x 8 3/4" IW X 1 "стр. Уникатни и реални четкички метални завршни објекти. Неколку сложени и украсни филигрански дизајни. Може да се користи за таванот, како парче изјава за таванот, или како wallиден мотив. Лесен, лесен за инсталирање и долготрајна. Модерни, современи и елегантни опции на располагање.

Детални спецификации

Додатоци на производи