• Свеж
Браќата Берес Браќа печење карамела со вкус на средно печење, мелено кафе, оз

Браќата Берес Браќа печење карамела со вкус на средно печење, мелено кафе, оз

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Кафе Браќа Берес. Мириса одлично. Одлично има вкус. Ве прави да се чувствувате одличен период. Печење кафе на Браќа Берес е фанатичен за правење на најдоброто кафе наоколу. Бидејќи кафето треба да биде повеќе од топла течност во чаша. Треба да биде искуство. Тие живеат за кафе, за да можете да уживате во тоа. Не можете да го имате најдоброто кафе ако започнете со грав од втор степен. Ако го сакате најдоброто, најлесно кафе без горчлив вкус, има само еден избор : планински грав Арабика. И печење кафе на браќата Берес ги користат само најдобрите од најдобрите, првите 10% од земјоделските култури во Арабица, избрани со рака на врвната зрелост. Браќата Берес Браќа Печење чоколадо Карамел кафето грав се најискрено кремасти, богато популарни. Кој може да одолее на вкусот на темното чоколадо со слатки вртежи од карамел темно чоколадо и кафе со вкус на карамела. Средно печено мелено кафе. 100% грав Арабика.

Детални спецификации

Додатоци на производи