• Свеж
-Фактор Комплетни зборувани тркала со центри за повеќето модели

-Фактор Комплетни зборувани тркала со центри за повеќето модели

DEN 2719.84

Од стока
Во магацинот

Службени венчиња од Центарот за капки, портпароли на хром, прилагодени центри за алуминиумски алуминиум се прикажани со хромирани позлатени, вклучува лежишта и заптивки, *, кога ги заменувате моделите опремени со 19 '' тркала со овие тркала од 21 '', мора да се потсмевате на тркалото без монтирани гуми и проверете дали е портпарол на тркалото за дозвола за дебеломер на сопирачките. Ако написите на тркалото, контактирајте ги дебеломерките на сопирачките, купувате прилагодени плитки дебеломер на сопирачките. V-фактор Комплетни 60 зборувани тркала со центри за били за повеќето модели.

Детални спецификации

Додатоци на производи