• Свеж
Повторно воспоставена од производството со висок капацитет Магента кертриџ за Epson T288XL320

Повторно воспоставена од производството со висок капацитет Магента кертриџ за Epson T288XL320

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Epson Expression Home XP-330, XP-340, XP-430, XP-434, XP-440, XP-446-кертриџ, магента (висок капацитет) (повторно воспоставен). Бројот на делот OEM што ја заменува оваа ставка е дел број Epson T288 XL320. Оваа ставка е замена за брендирана EPC за EPSON T288 XL320 што се нуди со значителна заштеда управувана од вредност, и таа се испорачува брзо и точно. Вие нема да бидете разочарани од вашата набавка, ние тоа го гарантираме. Приносот на страницата на овој кертриџ со висок капацитет Магента за Epson T288 XL320 е 450 страници. Споредбени модели вклучуваат : Epson T288 XL, Epson T288 XL320. Компатибилноста вклучува : Epson Expression Home XP-330, Epson Expression Home XP-340, Epson Expression Home XP-430, Epson Expression Home XP-434, Epson Expression Home XP-440, Epson Expression Home XP-446. Добијте ја оваа магента кертриџ со висок капацитет за Epson T288 XL320 Уживајте во брза испорака и ниски цени денес. Магента. Приносот на страницата на овој кертриџ со висок капацитет Магента за Epson T288 XL320 е 450 страници.

Детални спецификации

Додатоци на производи