• Свеж
Evelyn & Zoe Modern Modern Modern 35 и 22 широко златно црно зрно кафе маса

Evelyn & Zoe Modern Modern Modern 35 и 22 широко златно црно зрно кафе маса

DEN 1599.84

Од стока
Во магацинот

Наменети да се гнездат како целосна маса за кафе, овие табели имаат можност целосно да се одвојат, создавајќи разноврсни парчиња за употреба во текот на вашата дневна соба или ден. Нозете и кружната основа го огледаат обликот на мермерниот врв во форма на карара, создавајќи смел, линеарен изглед што ја прицврстува просторијата. Топлото основно завршување парови совршено во скоро секоја шема на бои или стил на декор, од глам до модерен современ. Современ дизајн на глам за вашата дневна соба, ден и многу повеќе . Рачно изработената завршница се нанесува на челичната рамка. Капацитетот на тежината на големата табела е 60 БС; Помала табела може да одржи 30 фунти . Голема табела 35 "W x 35" D x 18,75 "H; мала табела 22" W x 22 "D x 17" H. H. H. H. H. H. H. H. H. H. H. H. H. H. H. H. H. H. H. H. H. H. H. H. H. H. H. H. Со мека, сува крпа; Нема груби хемикалии или абразивни материјали за чистење . Карактеристики лесно склопување.

Детални спецификации

Додатоци на производи