• Свеж
Georgeорџ машки пик поло

Georgeорџ машки пик поло

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Разновиден, убав стил од Georgeорџ ве покриваше од деловни активности до вашите активности за викенд. Ова машко поло е изработено од текстурирана пика со мек допир со ткаенина од памук за удобен изглед и чувство. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи големина M. рамен пик поло. Плакета со два копчиња. Кратки ракави со рамни манжетни за ребра. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Машка маичка со пика од Georgeорџ.

Детални спецификации

Додатоци на производи