• Свеж
Chaps Машка перформанси голф поло -големини на големини до 3xl

Chaps Машка перформанси голф поло -големини на големини до 3xl

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Овој простран пуловер е направен со ткаенина за влага за да ве одржува кул и удобно цел ден на теренот за голф. Перформанси ткаенина. Џеб за заптивка на цвест заптивка. Лесен. HD Chaps печати со ракав. Ткаена етикета во џебот на градите. Машина за перење. Поврзувачка лента по врвот на јаката.

Детални спецификации

Додатоци на производи