• Свеж
Докери со кратки ракави Поло пакет

Докери со кратки ракави Поло пакет

DEN 495.84

Од стока
Во магацинот

Ние го сакаме Полос од многу причини. Главен меѓу нив : нивната неспоредлива разноврсност. Можете да ги облечете нагоре или надолу, да ги носите под или со што било, и тие секогаш ќе изгледаат на точка. Ова е направено со нашиот четири-насочен дел од играта што се менува во играта што додава удобност на следното ниво. Овој поло е составен од 96% памук, 4% еластан за најдобра удобност. Достапно на. Кралот на лесни врвови : Поло. Рационализирано детали и силуета за додадена разноврсност . Пике измешана со спандекс за дополнително истегнување. Ребреста плетена, без јака од ролна. Секојдневен. Редовно вклопување.

Детални спецификации

Додатоци на производи