• Свеж
Chaps Машки лесни лозови насади за лозови насади xs xs до 2xl

Chaps Машки лесни лозови насади за лозови насади xs xs до 2xl

DEN 480.00

Од стока
Во магацинот

Чапс мажот лесен елек на лозјето на лозјето е дизајниран да ве задржи да се движите. Овој лесен елек има издржлив репллентен финиш што ќе ве задржи топло и суво во широк спектар на временски услови. Лесна надворешна облека. DWR облогата за да ве задржи топло и суво. Обезбедени џебови од патент. Поливање со поли пополнување. Металик печатено лого на Чапс.

Детални спецификации

Додатоци на производи