• Свеж
Беспрекорен градник за контура на Avia Women

Беспрекорен градник за контура на Avia Women

DEN 447.52

Од стока
Во магацинот

Здраво на вашиот нов омилен спортски градник. Овој лесен градник за контура од Авиа е дизајниран за да ви помогне да ве олади и суво со влага од губење. Со инженерска мрежа и нежно плетена лента со ребра, овој градник е удобно одење за вашата следна активност. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. средно влијание; Беспрекорен дизајн. Лажички врат. Отстранливи влошки. Плетете дизајн на решетката за дишење. Racerback за опсег на движење. Помага да ја намали влагата. 56% најлон/39% полиестер/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. Braи женски непречен градник за тренингот од Авиа.

Детални спецификации

Додатоци на производи