• Свеж
BeachlunchLungeенски женски вратоврска отпад Макси фустан

BeachlunchLungeенски женски вратоврска отпад Макси фустан

DEN 479.84

Од стока
Во магацинот

Задебелен печатење го прави овој печатен фустан на вратот на Beach Lunch Lounge V-вратот, парче сончево дневно изјава, со прекрасна максимална должина и опуштено вклопување за удобност. Моделот е 5'10 '' и носи големина S. v-врат. Без ракави. Макси должина. Печатење на сите; Врза на половината. 100% вискоза. Машина за перење. Увезени. Фустан со резервоарот на плажа на плажа.

Детални спецификации

Додатоци на производи