• Свеж
Бесплатно собрание на женски фустан со широк ракав

Бесплатно собрание на женски фустан со широк ракав

DEN 826.72

Од стока
Во магацинот

Запознајте го целодневниот фустан што оди од биро до денес без метеж. Фустан за кошула на бесплатното склопување, класичен стил редефиниран со драматични, широки ракави и ласкаво, женско вклопување. Тоа е свежа перспектива на безвременски дизајн и сигурно ќе ве освои. Исклучиво на. Материјал : 72% Рејон/28% постелнина. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. fit : опуштено. Должина : мини должина; приближно. 37 ”долг од центарот на задниот врат за големина S. Затворање : стил на пуловер. Ракави : ¾ широки ракави со претерани манжетни. Ockебови : Две странични џебови. Карактеристики : U-вратл со јака од точка; само-вратен појас за фигура што се вклопува; Закривена кошула полите. Облека со широки ракави на жените од бесплатно склопување.

Детални спецификации

Додатоци на производи