• Свеж
Без граници јуниори од фустанот за рафли од рамо

Без граници јуниори од фустанот за рафли од рамо

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Подгответе се за романса во овој фустан од рамото од без граници, во кој има каскадни шутли и испуштена капчиња од капчиња за да се осигурате дека целото внимание ќе биде на вас. Изработено во мека текстурална плетена со ленти со шпагети за универзално ласкаво вклопување, овој елегантен изглед на изјава е лесно облечен нагоре или надолу-совршен за денови и ноќи на топло време. Само на. Материјал : 58% памук/40% полиестер/2% спандекс.

Детални спецификации

Додатоци на производи