• Свеж
Најдобра маица за возрасни - Мала - Додатоци за облека -

Најдобра маица за возрасни - Мала - Додатоци за облека -

DEN 503.52

Од стока
Во магацинот

Дипломирањето е огромна работа, и не само што тие работеа напорно и ја заработија таа диплома, вашиот дипломиран е тотално најдобриот степен досега! Оваа унисекс маица е совршена за дипломираните да ја носат на нивната забава за дипломирање, под нивната наметка за церемонија, или веднаш околу куќата како нивно удобно работење. Одлично за подароци за дипломирање за сите нови оценки во вашиот живот! . • одговара на големини 34-36. • Бренд : Овошје на разбојот. • Краток ракав. • Ткаенина со висока густина. • 50% памук и 50% полиестер. • Исечете ја етикетата. • Двојни игла на ракави и дното. • Треба повеќе? Со нашите тимови, го добивме грбот (и предниот)! За да нарачате на големо за која било група со големина, само јавете се на 1-877-513-0384. Или, дајте ни прстен ако сакате лесно да прилагодите која било од нашите претходно печатени кошули со нашата бесплатна услуга за дизајн. Друго.

Детални спецификации

Додатоци на производи