• Свеж
Термички врв на жените за перформанси

Термички врв на жените за перформанси

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Изгледајте исто толку одлично како и на отворено со овие термички врвови на изведба на Real Tree Xtra, специјално дизајнирани за неа. Оваа мека, лесна, и дишејќи ја термичката перформанси на камо-перформансите, суво-пот-потта за да помогне да се задржи влагата подалеку од вашето тело и да ве остави суви. Без разлика дали сте слој или носите сами, овие термоли можат да се користат во секоја пригода и се идеални за кампување, лов или работа надвор. Термички врв на перформанси на Realtree жени : 92% полиестер, 8% спандекс. Вратот на екипажот. Различни отпечатоци на располагање. Технологија за сушење на суво-повеќе. Долги ракави . Означете бесплатно. Машинско миење ладно.

Детални спецификации

Додатоци на производи