• Свеж
Време и Тру, женски резервоар за ребра, пакет

Време и Тру, женски резервоар за ребра, пакет

DEN 351.36

Од стока
Во магацинот

Овој мек и затегнат вграден резервоар од врвот од време и TRU е удобен како суштински основен и ја измазнува вашата силуета во секој изглед. Измиени и третирани за еден вид изглед и чувство. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. опремена. Лажички врат. Ребрести. 58% памук/38% модал/4% спандекс. Машина за перење. Увезени. Ребрестиот лажички резервоар за вратот на вратот за жени од време и Тру.

Детални спецификации

Додатоци на производи