• Свеж
RealSize Women's Lace Bib Tunic Tee со кратки ракави, големини xs-xxxl

RealSize Women's Lace Bib Tunic Tee со кратки ракави, големини xs-xxxl

DEN 231.04

Од стока
Во магацинот

Надвор од Basic, Tunic Tunic Tunic Teec на Real Size е прекрасен додаток на вашата гардероба. Одликувајќи се со текстурирана ткаенина и кратки, ракави на Долман, подолг должина го зазема денот (или ноќта) во прекрасен стил. Постојано толку ласкави деколте е детално опишано со прилично чипка што додава женски шарм. Лизгајте го со фармерки и издигнете го вашиот обичен изглед или спарете го со здолниште и подготвени сте за датумот. Само на. Материјал : 70% полиестер/30% рајон; Чипка : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. Fit : Modern. Деколте : Сплит деколте. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави на Долман. Ockебови : Ништо. Карактеристики : чипка биб; слаба текстура; треперење пред и назад; високо-ниско полите. Чипка биб туника за жени од реализирање.

Детални спецификации

Додатоци на производи