• Свеж
Mardi Gras Beer Beads & Party Gras Tees со краток ракав, пакувања

Mardi Gras Beer Beads & Party Gras Tees со краток ракав, пакувања

DEN 319.84

Од стока
Во магацинот

Однесете го вашиот стил на ново ниво со овие прекрасни графички маици Марди Грас. Овој пакет со 2 пакувања е неверојатна вредност. Овие графички маици на Марди Грас сигурно ќе станат гардероба одат за да дојдат на настаните во Марди Грас. Вклучува 2 пакети : две тимови со краток ракав. Вратот на екипажот. Машина за перење.

Детални спецификации

Додатоци на производи