• Свеж
Озлогласена голема машка биги тета

Озлогласена голема машка биги тета

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Покажете ја вашата loveубов кон хип-хоп-музиката со оваа фантастична озлогласена графичка маица B.I.G. Овој TEE има класичен и удобен екипаж, опуштено вклопување, меко чувство на рака и кратки ракави. Оваа мета на Biggie Smalls ќе направи одличен додаток на вашата кул, колк и секојдневна гардероба и сигурно е дека ќе биде моментален хит и омиленото одење! Тематска маица на Бигги Смалс. Маица со лиценца за боја. Машина за перење. 100% памучен состав. Бигги Смилс, сите права се задржани.

Детални спецификации

Додатоци на производи