• Свеж
Страна за нова ставка - Инфо модул ZEEKIT, вторник, 07 декември, 8:45:17: PM

Страна за нова ставка - Инфо модул ZEEKIT, вторник, 07 декември, 8:45:17: PM

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Официјално лиценциран. Бренд : Прималена облека. Машинско миење, суво суво на ниско ниво. Материјал : 100% полиестер. Увезени. Краток ракав. Вратот на екипажот. Графики за печатење на екран.

Детални спецификации

Додатоци на производи