• Свеж
24Севен облека за удобност со кратки ракави за мидиски фустан со џебови со џебови

24Севен облека за удобност со кратки ракави за мидиски фустан со џебови со џебови

DEN 408.16

Од стока
Во магацинот

Совршено полирано овој фустан за скејтер во миди со должина е достапен во најразлични убави бои! Овој породилен фустан од Flare се одликува со плетенка на половината, џебовите, vneck, MIDI должина и дизајнот на кратки ракави. 24Севечна облека за удобност Краток ракав мајчински миди -скејтер фустан со џебови.

Детални спецификации

Додатоци на производи