• Свеж
Среќен супер мек дневен навлажнувачки лосион. Заштитник на кожата и навлажнувач со смирувачка природна колоидна овесна каша. Fl.oz

Среќен супер мек дневен навлажнувачки лосион. Заштитник на кожата и навлажнувач со смирувачка природна колоидна

DEN 319.68

Од стока
Во магацинот

Среќа супер мека дневна навлажнувачка лосион помага да се спречи и заштити сувата кожа, обезбедувајќи привремено олеснување на треперење поврзано со сува кожа. Оваа природно негување, не-мрсна формула се апсорбира брзо, нема да ги заглави порите и не содржи додаден мирис. Среќа супер мека дневна навлажнувачки лосион ја остава вашата кожа мека, мазна и природно здрав изглед. Пакувањето и состојките може да се разликуваат. Овозможува длабока хидратација за сите типови на кожа . Долготраен навлажнувач . Заштитник на кожата . направен со природна колоидна овесна каша . без мирис.

Детални спецификации

Додатоци на производи