• Свеж
Сингер за бања со стил и туш, дизајни се разликуваат

Сингер за бања со стил и туш, дизајни се разликуваат

DEN 143.84

Од стока
Во магацинот

Донесете ја забавата на бањата на вашето дете со сунѓер за бања во стилот на ул. Овој loofah, исто така, има симпатичен сунѓер на ликот прикачен на него што носи богат латер со кој било сапун или гел за туширање. Овој сунѓер за лофуза и бања во еден ќе додаде забава во бањата на вашето дете и ќе ја остави нивната кожа да се чувствува мазна и мека. Доаѓа во различни дизајни. Вие купувате. Ние садиме. Дел од секоја набавка се донира на едно засадено дрво, непрофитна борба против климатските промени со садење 25 милиони дрвја во 43 земји. Мека решетка од сунѓер и лофуза во едно. Нежно ја чисти и ексфолира кожата. Прикачен сунѓер на карактер. Појавување на висина за складирање. Големина на производот : 3,9in x 3,9in x 4.3in. Дизајните ќе се разликуваат. Дел од секоја набавка ќе се донира на едно дрво засадено за да помогне во иницијативите за пошумување.

Детални спецификации

Додатоци на производи