• Свеж
[Продавница Лев] Основен сатен на жените со целосна слава камизола

[Продавница Лев] Основен сатен на жените со целосна слава камизола

DEN 159.04

Од стока
Во магацинот

Колекцијата Мелодија/ О2 Целосните лизгања се одлични додадени за тековната гардероба во вашиот плакар. Совпаѓајте со која било чиста или видете преку надворешни работи во вашиот плакар за да ја направите вашата облека поумерена. Машината што се мие со ладна вода и се сува суво ниско. Одличен придружник на чиста или облека за облека, оваа ставка ќе оди под која било кожа што покажува облека за да го заштити вашето тело.

Детални спецификации

Додатоци на производи