• Свеж
Без граници на ткаени фустан на јуниори

Без граници на ткаени фустан на јуниори

DEN 240.00

Од стока
Во магацинот

Сладок стил за ден или ноќ, без преден фустан на границите на границите нема вибрација на Бохо што се чувствува како дома со потпетици или борбени чизми. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина M. хитови над коленото. ДЕЦЕРНО ДЕЦЕНГИН; А-линија фустан. Кратки ракави за мафини. Разурнато каросерија; Руфл полите; страничен патент. 100% рајон. Машина за перење. Увезени. Облечен фустан за јуниори од без граници.

Детални спецификации

Додатоци на производи