• Свеж
Фараон Начо исечени пиперки од jalapeno, Оз

Фараон Начо исечени пиперки од jalapeno, Оз

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

За совршени нахо во секое време изберете Фараон Начо исечени јалапено. Овие вкусни пиперки се исполнети со вкус и спакувани свежи од полињата во Мексико. Секоја конзерва се зачинува точно со оцет, моркови, кромид, сол и зачини. Кога размислуваат нејзините гаметими - Фараон Начо го исече alалапено и не заборавајте да ги соберете со сос од сирење Фараон Начо! Faraon Foods - Вашиот избор за квалитет и свежина! Фараон Начо исечени пиперки од jalapeno, 12 мл Фараон Начо, исечен jalapenos, карактеристики на најквалитетни квалитетни пиперки. Моркови, билки и зачини . Фараон Начо исечени јалапено се вкусни сами, на вашите омилени чипови начо, или како засилувач на вкус на која било храна.

Детални спецификации

Додатоци на производи