• Свеж
Класична боја на куќи во боја, полу-сјај, база на акцент, 3. галон

Класична боја на куќи во боја, полу-сјај, база на акцент, 3. галон

DEN 671.04

Од стока
Во магацинот

Класична класична боја на надворешната куќа е квалитетна боја на латекс што обезбедува трајна завршница плус лесна примена и расчистување. Поддржано од 15-годишна гаранција, вашата куќа, проекти за сликање на врата и трим ќе траат и ќе изгледаат одлично. Латекс -куќата на куќата може да се користи на алуминиум, винил, asonидарски, штуко, дрво и подготвен челик. Не се препорачува за метални покриви. Оваа издржлива боја има лесна примена и е лесно да се исчисти со сапун и вода. Класична боја на куќи за надворешна боја, полу-сјај, база на акцент, 3,5 галон надворешна куќа на куќи обезбедува издржлива завршница. Надворешната боја на латекс доаѓа со 15 -годишна гаранција. Може да се користи на алуминиум, винил, asonидарски, штуко, дрво и подготвен челик. Бојата што се пее е лесно да се исчисти со сапун и вода. Користете за сликарство во куќа, како боја на врата, трим боја и многу повеќе. Лесна примена. Достапно во широк спектар на бои на декораторот.

Детални спецификации

Додатоци на производи