• Свеж
Главна ламба за сенка од ориз хартија, кафеав бамбус финиш

Главна ламба за сенка од ориз хартија, кафеав бамбус финиш

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Баско во убавината на бохо -стилот што ја осветлува аурата на главните простории од сенката на хартијата од ориз, кафеавата бамбус финиш им дава на вашите простори за живеење! Зацврстено со цврста, тркалезна бамбус база; Сенката на ламбата за хартија од ориз ја додава текстурата за да ја заокружи оваа прекрасна под-ламба и да ја подобри естетиката на вашиот простор. Ставете во ќош во близина на кат фабрика и акцент стол за да се замислите во добро осветлена градина додека уживате во омилената книга или се релаксирате. Со својата структура со мала тежина, главната ламба за сенка на хартијата од ориз, кафеавата бамбус финиш е лесна за транзиција од соба во соба. Конструиран од MDF, метал и хартија и мерки 58 "H x 9.88 " W x 9.88 "г. конструиран од MDF, метална и оризово хартија Boho Chic Design. Вклучен/исклучен прекинувач за подножје. Лесно склопување. Мерки 58" ч. X 9.88 "W x 9.88" г.

Детални спецификации

Додатоци на производи