• Свеж
Шок bellвони, - стоп -стоп

Шок bellвони, - стоп -стоп

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Tkyb Shock Bellows Bump Stop Kit Tintroducing Superidal Kide Bump Stop/Bellows комплети за денешниот потрошувач. Комплетот за стопирање/bellвони на KYB обезбедува најефикасна програма за заштита за да се обезбеди долговечноста на вашите ленти. Tthe KYB Bellows / Boot Dust ја штити клипната шипка од оштетување предизвикано од остатоци (т.е. карпи, прашина, нечистотија и камења), со што се спречува предвремено откажување на струјата. TTHE комплетот се состои од следниве компоненти : испакнатоста стоп, bellows boot, обезбедување прстен и кабелска вратоврска за безбедно монтирање на вашиот комплет за заштита на KYB. tfeatures и придобивки : t t tmade од премиум квалитетен клеточен полиуретан t t tthe KYB Bump Stop Kit го спречува спуштањето на дното од лентите; Обезбедување на високо ниво на заштита и подолг животен век t t t tkyb bump стоп комплети одговараат на најразлични апликации за возила t t tkyb bump стоп комплети совршено комплиментираат KYB Spertus Superior Quality Boot помага да се заштити лентата од истекување- Предизвикувајќи нечистотија и остатоци. Полискиот браник од пена спречува да се спушти лентата. Изграден со дизајн и квалитет што одговара или надминува еден. Го штити горниот печат и грмушка.

Детални спецификации

Додатоци на производи