• Свеж
Ексел-Г Струп собрание

Ексел-Г Струп собрание

DEN 3935.20

Од стока
Во магацинот

Собрание на KYB Excel-G Strut, KYB Excel-G OE-еквивалентно собрание на директна вклопување е дизајнирано да го врати првично дизајнираното ракување и контрола на возилото. Ексел-Г шоковите се калибрираат за да се компензираат истрошените суспензии и е одличен избор за враќање на перформансите на ОЕ и оригиналните услови за возење. Враќа првично дизајнирано ракување и контрола на возилото. KYB Excel-G е идентичен со GR2, освен името на производот и бојата на бојата. Карактеристики и придобивки : Директно вклопување апликација за леснотија на инсталација калибрирана за да се компензираат компонентите на истрошени суспензии и вентилацијата се дизајнирани специјално за секоја апликација најдобриот избор за враќање Автомобили, камиони, комбиња, минијатури и SUV, S KYB Excel-G Strut собрание.

Детални спецификации

Додатоци на производи