• Свеж
Уметнички ткајачи EORA 2'11 7'10 Тркач на тркач

Уметнички ткајачи EORA 2'11 7'10 Тркач на тркач

DEN 4352.00

Од стока
Во магацинот

Овие маестрално направени килими во колекцијата „Еора“ без напор ќе го дефинираат вашиот простор во смисла на луксуз и шарм. Стручно направени во Турција, овие килими се одличен пример за безвременско изработка и стилска талент. Одликувајќи се со извонреден класичен дизајн, овој килим е совршен додаток на кој било дом. Уметноста на јазолот Еора 2'11 "X 7'10" Тркач на тркач.

Детални спецификации

Додатоци на производи