• Свеж
Етикета за кујна за готвачи.

Етикета за кујна за готвачи.

DEN 543.84

Од стока
Во магацинот

Чупните дизајни во комбинација со исклучителната удобност на технологијата Gelness ќе обезбедат континуирано олеснување додека работите. Етикетата на кујната има пријателски потсетници за семејство и пријатели преку црна земја на креда - совршено за секоја кујна. Анти-матичните душеци промовираат подобро држење на телото, циркулацијата и климатизацијата на мускулите. Секоја мат има површина што не се лизга во корпа и не-лизгање на дното за дополнителна безбедност и стабилност. Заболените, анти-патувачки рабови ја завршуваат секоја мат со елегантен изглед. Достапно во 20 "x 32 " и 20 "x 39 ". 100% ПВЦ. Увезени. Вклучува (1) 20 "x 32" анти-замор кујна душек. Донесете навивајте во вашата кујна со чудни дизајни од Geat Gear. Gelness Technology промовира подобро држење на телото, циркулацијата и климатизацијата на мускулите. Поддршката отпорна на лизгање помага да се задржи мат цврсто во место. Лесно се чисти со влажна крпа и благ детергент. Увезени. 100% ПВЦ.

Детални спецификации

Додатоци на производи