• Свеж
24 36 Едноставно Дејзи Хопи Велигденски новини, килим, дафодил жолта

24 36 Едноставно Дејзи Хопи Велигденски новини, килим, дафодил жолта

DEN 147.68

Од стока
Во магацинот

Уживајте во нов стил оваа сезона со едноставно Daisy 2 'x 3' дафодил жолт велигденски килим од нашата фанки џанки колекција. Секој ќе ужива во шармот и стилот донесени во вашата кујна или дневна соба со овој дизајн. Уметничкиот и шарен дизајн е отпечатен на мека полиестерска база, што го прави совршен начин да додадете боја, пламен и личност во вашиот дом. Предложена е подлога за килим за да се спречи лизгање и да се додаде перница и издржливост. Мека под нозете, изработена од текстуриран Ченил. Стилски и функционален за области со висок сообраќај. Сервени рабови. Предложено е подлога за килим што не е на лизгање. Суво чисто/место чисто.

Детални спецификации

Додатоци на производи