• Свеж
Знак за типографија на кујната за кујна - 6,5 x8.5

Знак за типографија на кујната за кујна - 6,5 x8.5

DEN 399.84

Од стока
Во магацинот

Шик шик, фарма и модерна декор на земја се потпираат на рустикални, гроздобер и домашни парчиња за да ја создадат својата смирувачка, домашна атмосфера. Едноставната, сурова убавина на ваквите парчиња евоцира буколни пејзажи и поедноставни времиња. Затоа wallидниот декор како овој знак на плакета од дрво се такви клучни елементи во овие стилови на украси. Веднаш додадете без напор допир на вашата кујна, ќош за појадок или трпезарија со овој мал знак со многу да се каже. Овој мини три знак на плакета гласи "Кујната е срцето на домот " со букви во форма на табла. Малку sprigs лисја и неколку цветања додаваат декоративен допир на ова едноставно, но елегантно парче wallиден декор. Завршено со валана текстура на Кристакс што му дава на парчето прекрасна текстурирана површина, овој едноставен знак доаѓа со една клучка на задниот дел и малку јаже со канап за да ви обезбеди опции и да направи виси ветер. • знак за висина од плакета од дрво • Текстурирана завршница • Лесен и лесен за висина • Марамки чисти со влажна крпа • Увезена.

Детални спецификации

Додатоци на производи