• Свеж
Кука за природа на ламји, француска бронза

Кука за природа на ламји, француска бронза

DEN 456.48

Од стока
Во магацинот

Уникатна тема за природа го комплиментира вашиот декор на отворено градина. Згора на должината на природата, француска бронза : уникатна тема на природата го комплиментира вашиот декор на градината на отворено. Направено од леано алуминиум, нема да 'рѓа. Бои отпорни на временски услови за да траат цел живот. Држи фидери за птици, фенери за чај или ветерни ветрови. Вклучува целосни упатства за склопување. Прави одличен подарок.

Детални спецификации

Додатоци на производи