• Свеж
Wallид монтиран куки за палто за палто за решетки за шрафци, 19 “

Wallид монтиран куки за палто за палто за решетки за шрафци, 19 “

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Wallид монтиран 8 куки за палто за палто за решетки со фитинзи за завртки, 19 "Спецификации : материјал : метал; големина (приближно) : 485 x 41 x 40mm/ 19 " x 1.6 "x 1.57 " (l*w*t) Боја : Сребрена тонавеј : 150 Gpackage Содржина : 1 x Wallидна закачалка, инсталирајте фитинзи за тон на метал, метална wallидна закачалка со 8 куки. Лесна инсталација, завртки за монтирање се вклучени овде. Мултифункционални висечки куки. Монтиран wallид. 8 Дизајн на куки.

Детални спецификации

Додатоци на производи