• Свеж
Случај за сет на црна корпа

Случај за сет на црна корпа

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Оваа алуминиумска рамка со грав торбичка поставена од иновации за трговска марка е совршено за секој што сака игра со торба со грав, што е лесна, преносна, сигурна и издржлива. Ракувајте на страната на таблата за да дадете максимална и лесна преносливост. Вклучува брави на нозете за да ги одржувате нозете на место за време на вашата игра со грав и удобен случај за носење. Случај за сет на црна корпа : фрлање торба со грав со грав со алуминиум, поставен од задната врата360. Лесен, преносен, сигурен и издржлив. Ракувајте на страната на таблата за да дадете максимална и лесна преносливост. Вклучува брави на нозете за да ги одржувате нозете на место додека се во употреба.

Детални спецификации

Додатоци на производи