• Свеж
Sobe Life Water Fomegranate Nectarine Draight, fl. Оз

Sobe Life Water Fomegranate Nectarine Draight, fl. Оз

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Советот на Собе со вода со кокос е пијалок со кокос вода што е вкусен и природно засладен. Со уникатни комбинации на вкус, Lifewater Sobe со кокосова вода обезбедува крајна хидратација! Ниска посета на натриум.

Детални спецификации

Додатоци на производи