• Свеж
Заменски претставници на калем за палење компатибилен со 2002- Saturn Vue 2003- Cadillac CTS 6Cyl 3.0L 3.2L продаден поединечно

Заменски претставници на калем за палење компатибилен со 2002- Saturn Vue 2003- Cadillac CTS 6Cyl 3.0L 3.2L

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Специфит на производи : Директен тип на фитмент : Директна замена Продадена : Продадена индивидуално Дизајн : Пакет со калем Конфигурација : 5-постепено машко терминал на сечилото; 1 Femaleенски конектор за поврзување : 12 Vinter Change Дел Број : UF279, GN10332 Warranty : 1-годишна гаранција за неограничена мирила за гаранција на калемна од вас, патот ве води, нашите калеми за палење се изборот на Pro за системи за палење. Нашите калеми за палење се тестирани со квалитет на стандардите за ОЕС за да обезбедат соодветно палење, секој пат. Висок напон до вашите свеќички за непрекинато, на крај, сигурна операција на возилото. Изработено до компонентите на последната вредност и материјалите за обвивка спречуваат протекување на висок напон и се спротивставуваат на екстремните температури. Секоја единица е обложена за да се заштити од влага и корозија. Пулсот на индустријата за подобрување на производството на енергија, електромагнетизам и сродни ефикасности за трајни перформанси. , Луксузен спорт) Предниот лев Banksaturn2001-2003, 2005 L300 Base Front Bank2004 L300 (подмодел : 2, 3) Предна банка2000 LS2 Основен предниот лев брег2000 LW2 Base Bank2001-2003 LW300 Base Bance Bank2002-2003 VUE BASE BANCH BANKENG SECTH BUEER : UF279, GN10332 одговара на Изберете : 2003-2004 CADILLAC CTS 2002-2003 SATURN VUE 2001-2003 SATURN L300 2000 SATURN LS2 2005 SATURN L300 LEVEL 2 2004 SATURN LW300 Ниво 2 2001-2003 SATURN LW300 2000 SATURN LW2 2001 CASTILAC CASTARA/SPORT 1999- 2000 Cadillac Catera и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Детални спецификации

Додатоци на производи