• Свеж
Interdesign Nogu Caddy за туширање за бања за шампон, балсам, сапун, широк, бронза

Interdesign Nogu Caddy за туширање за бања за шампон, балсам, сапун, широк, бронза

DEN 303.84

Од стока
Во магацинот

Interdesign's Nogu Toush Caddy ќе му даде на вашиот простор за туширање посовремено чувство. Има 1 длабока и 1 плитка полица со удобен бар за крпи. Неговиот зафат што не се лизга ќе го задржи вашиот кади на место. Interdesign Nogu Caddy Thourse Caddy за шампон, балсам, сапун, широка, бронза : 1 длабока и 1 плитка дополнителна широка полица, ги задржуваат сите ваши потреби за туширање. Не-лизгачки зафат работи со 2 чаши за вшмукување за да го одржите вашиот кади на место. Се одликува со погодна лента за крпи. Направено од траен челик со облога отпорна на 'рѓа. 14,25 "x 4,5" x 21,5 ".

Детални спецификации

Додатоци на производи