• Свеж
Кабиња прилично во ситница, класичен козметички случај, јоргован мермер

Кабиња прилично во ситница, класичен козметички случај, јоргован мермер

DEN 192.00

Од стока
Во магацинот

Сè е поубаво во минијатурна форма, вклучувајќи кабини! Помислете на убавицата во Петит како малата сестра на нашата иконска девојка. Со две ленти за вртење, модно огледало и многу простор за складирање за колекција Mini Glam, овој мал случај важи за фразата мала, но моќна. Вашата колекција Caboodles победи да биде целосна без неа! Caboodles е тука за да зајакне нова генерација со алатки за да го организира она за што се грижат. Caboodles дава Go-Getters од секоја возраст, боја и ја исцеди организациската креативност да бидат тие што се тие. Ние веруваме дека заслужувате шарен живот исполнет со цел, убавина и радост. Ние веруваме дека вреди да се организирате. И понекогаш малку глам и глиц се сè што ви треба за да го освоите светот. Образено од стилски генијалец за да одговара на потребите на девојчето што се одвива, Кабадлс ја измисли целата категорија на козметичка организација… инспирирана од кутија за справи. Трендовите постојано се менуваат, но случајот безвременски кабелци е секогаш посакуван за неговата се чувствува добра носталгија, ретро автентичност и уредно наследство. Компактен случај за носење. Две ленти за вртење. Модно огледало.

Детални спецификации

Додатоци на производи