• Свеж
Персонализирано ѓердан за бесконечно loveубовно име со две имиња

Персонализирано ѓердан за бесконечно loveубовно име со две имиња

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Овој чуден ѓердан во форма на срце во форма на срце е безвременско парче за додавање на вашата кутија за накит или подарок на некој посебен на нивниот роденден. Со кабелски ланец од 18 инчи. Бесконечноста на неа додава сјај на ѓерданот за изгледот на шоуто што ќе го привлече вниманието и ќе ја украде сцената. За возрасни жени. Персонализирани. Златен позлатен месинг. До 8 карактери во персонализација за секое име. Областа за персонализација е приближно 1 инчи H за 1 1/4 инчи В. Првата буква секогаш ќе биде капитал, следните букви ќе бидат мали. Кабелски ланец од 18 инчи. За возрасни жени.

Детални спецификации

Додатоци на производи